GKS II Kołbaskowo/Przecław Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
62
48.44 %
51
39.84 %
15
11.72 %
Bramki zdobyte
495
średnia: 3.87
349
średnia: 2.73
Bramki stracone
349
średnia: 2.73
495
średnia: 3.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 128
127 z 128
4 z 128
124 z 128
12 z 128
116 z 128
30 z 128
98 z 128
41 z 128
87 z 128
59 z 128
69 z 128
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 6 | 4.69 % |
| 2:3 | 6 | 4.69 % |
| 2:1 | 5 | 3.91 % |
| 0:3 | 5 | 3.91 % |
| 1:1 | 4 | 3.13 % |
| 2:2 | 4 | 3.13 % |
| 1:2 | 4 | 3.13 % |
| 3:4 | 4 | 3.13 % |
| 3:0 | 4 | 3.13 % |
| 2:5 | 4 | 3.13 % |
| 3:3 | 3 | 2.34 % |
| 4:4 | 3 | 2.34 % |
| 2:0 | 3 | 2.34 % |
| 1:3 | 3 | 2.34 % |
| 4:2 | 3 | 2.34 % |
| 2:4 | 3 | 2.34 % |
| 4:1 | 3 | 2.34 % |
| 6:0 | 3 | 2.34 % |
| 1:0 | 2 | 1.56 % |
| 4:3 | 2 | 1.56 % |
| 3:5 | 2 | 1.56 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:4 | 2 | 1.56 % |
| 5:2 | 2 | 1.56 % |
| 3:6 | 2 | 1.56 % |
| 0:4 | 2 | 1.56 % |
| 6:2 | 2 | 1.56 % |
| 5:0 | 2 | 1.56 % |
| 6:1 | 2 | 1.56 % |
| 0:6 | 2 | 1.56 % |
| 8:1 | 2 | 1.56 % |
| 12:2 | 2 | 1.56 % |
| 14:0 | 2 | 1.56 % |
| 17:0 | 2 | 1.56 % |
| 0:0 | 1 | 0.78 % |
| 0:1 | 1 | 0.78 % |
| 4:5 | 1 | 0.78 % |
| 5:6 | 1 | 0.78 % |
| 0:2 | 1 | 0.78 % |
| 3:1 | 1 | 0.78 % |
| 5:3 | 1 | 0.78 % |
| 1:4 | 1 | 0.78 % |
| 4:0 | 1 | 0.78 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:5 | 1 | 0.78 % |
| 2:6 | 1 | 0.78 % |
| 7:3 | 1 | 0.78 % |
| 1:6 | 1 | 0.78 % |
| 2:7 | 1 | 0.78 % |
| 8:3 | 1 | 0.78 % |
| 7:1 | 1 | 0.78 % |
| 1:7 | 1 | 0.78 % |
| 8:2 | 1 | 0.78 % |
| 3:9 | 1 | 0.78 % |
| 1:8 | 1 | 0.78 % |
| 8:0 | 1 | 0.78 % |
| 10:1 | 1 | 0.78 % |
| 1:11 | 1 | 0.78 % |
| 13:0 | 1 | 0.78 % |
| 15:1 | 1 | 0.78 % |
| 15:0 | 1 | 0.78 % |
| 24:1 | 1 | 0.78 % |
| 0:27 | 1 | 0.78 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3531%Wygrana przynajmniej 1 bramką2925%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1513%Wygrana 3 bramkami i więcej3531%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Arkonia II Szczecin wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.















