Korona Stuchowo Tabela

Zachodniopomorskie | Klasa okręgowa | zachodniopomorska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
48.84 %
Zwycięstwa gości
63
36.63 %
Remisy
25
14.53 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
444
średnia: 2.58
Gości
323
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
323
średnia: 1.88
Gości
444
średnia: 2.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.33%
4 z 172
0.5
97.67%
168 z 172
6.98%
12 z 172
1.5
93.02%
160 z 172
19.77%
34 z 172
2.5
80.23%
138 z 172
37.79%
65 z 172
3.5
62.21%
107 z 172
59.88%
103 z 172
4.5
40.12%
69 z 172
72.67%
125 z 172
5.5
27.33%
47 z 172

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 13 7.56 %
3:0 13 7.56 %
0:2 11 6.4 %
0:3 10 5.81 %
1:1 8 4.65 %
2:2 8 4.65 %
1:4 7 4.07 %
0:4 7 4.07 %
2:1 6 3.49 %
2:3 6 3.49 %
1:3 5 2.91 %
4:0 5 2.91 %
6:0 5 2.91 %
0:0 4 2.33 %
1:0 4 2.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 4 2.33 %
5:1 4 2.33 %
5:0 4 2.33 %
3:3 3 1.74 %
4:3 3 1.74 %
2:0 3 1.74 %
4:2 3 1.74 %
4:1 3 1.74 %
2:5 3 1.74 %
7:1 3 1.74 %
1:2 2 1.16 %
2:4 2 1.16 %
5:2 2 1.16 %
6:2 2 1.16 %
7:2 2 1.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:3 2 1.16 %
10:0 2 1.16 %
4:4 1 0.58 %
6:6 1 0.58 %
3:2 1 0.58 %
5:7 1 0.58 %
1:5 1 0.58 %
0:5 1 0.58 %
0:6 1 0.58 %
1:7 1 0.58 %
8:2 1 0.58 %
9:1 1 0.58 %
10:2 1 0.58 %
0:9 1 0.58 %
9:0 1 0.58 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    76
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Ina II Goleniów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.