Mechanik Warnice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
76
51.7 %
52
35.37 %
19
12.93 %
Bramki zdobyte
462
średnia: 3.14
339
średnia: 2.31
Bramki stracone
339
średnia: 2.31
462
średnia: 3.14
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 147
147 z 147
8 z 147
139 z 147
26 z 147
121 z 147
43 z 147
104 z 147
68 z 147
79 z 147
88 z 147
59 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:2 | 7 | 4.76 % |
| 3:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:0 | 5 | 3.4 % |
| 3:2 | 5 | 3.4 % |
| 4:3 | 5 | 3.4 % |
| 2:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:2 | 5 | 3.4 % |
| 0:4 | 5 | 3.4 % |
| 5:0 | 5 | 3.4 % |
| 3:3 | 4 | 2.72 % |
| 1:2 | 4 | 2.72 % |
| 2:1 | 4 | 2.72 % |
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 1:5 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 3 | 2.04 % |
| 6:1 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 6:4 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:2 | 2 | 1.36 % |
| 3:6 | 2 | 1.36 % |
| 4:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:1 | 2 | 1.36 % |
| 0:6 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 16:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 4:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 9:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 1:9 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
| 11:2 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
| 2:12 | 1 | 0.68 % |
| 12:0 | 1 | 0.68 % |
| 13:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:14 | 1 | 0.68 % |
| 14:0 | 1 | 0.68 % |
| 15:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5644%Wygrana przynajmniej 1 bramką2520%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1814%Wygrana 3 bramkami i więcej2923%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















