Sokół Sokoliniec Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
53
52.48 %
41
40.59 %
7
6.93 %
Bramki zdobyte
327
średnia: 3.24
281
średnia: 2.78
Bramki stracone
281
średnia: 2.78
327
średnia: 3.24
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 101
101 z 101
2 z 101
99 z 101
9 z 101
92 z 101
22 z 101
79 z 101
34 z 101
67 z 101
50 z 101
51 z 101
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 7 | 6.93 % |
| 3:2 | 6 | 5.94 % |
| 2:3 | 6 | 5.94 % |
| 2:0 | 5 | 4.95 % |
| 3:3 | 4 | 3.96 % |
| 4:3 | 3 | 2.97 % |
| 1:3 | 3 | 2.97 % |
| 3:5 | 3 | 2.97 % |
| 0:3 | 3 | 2.97 % |
| 4:1 | 3 | 2.97 % |
| 4:0 | 3 | 2.97 % |
| 1:5 | 3 | 2.97 % |
| 6:0 | 3 | 2.97 % |
| 0:7 | 3 | 2.97 % |
| 2:2 | 2 | 1.98 % |
| 1:2 | 2 | 1.98 % |
| 3:1 | 2 | 1.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 2 | 1.98 % |
| 5:1 | 2 | 1.98 % |
| 6:2 | 2 | 1.98 % |
| 6:1 | 2 | 1.98 % |
| 0:6 | 2 | 1.98 % |
| 7:0 | 2 | 1.98 % |
| 1:1 | 1 | 0.99 % |
| 0:1 | 1 | 0.99 % |
| 1:0 | 1 | 0.99 % |
| 2:1 | 1 | 0.99 % |
| 3:4 | 1 | 0.99 % |
| 5:4 | 1 | 0.99 % |
| 0:2 | 1 | 0.99 % |
| 2:4 | 1 | 0.99 % |
| 7:4 | 1 | 0.99 % |
| 2:6 | 1 | 0.99 % |
| 9:5 | 1 | 0.99 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 1 | 0.99 % |
| 1:7 | 1 | 0.99 % |
| 7:1 | 1 | 0.99 % |
| 2:8 | 1 | 0.99 % |
| 1:8 | 1 | 0.99 % |
| 9:2 | 1 | 0.99 % |
| 10:3 | 1 | 0.99 % |
| 1:9 | 1 | 0.99 % |
| 4:12 | 1 | 0.99 % |
| 9:0 | 1 | 0.99 % |
| 0:9 | 1 | 0.99 % |
| 1:10 | 1 | 0.99 % |
| 11:2 | 1 | 0.99 % |
| 10:0 | 1 | 0.99 % |
| 0:12 | 1 | 0.99 % |
| 13:0 | 1 | 0.99 % |
| 14:0 | 1 | 0.99 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4043%Wygrana przynajmniej 1 bramką2021%Wygrana przynajmniej 2 bramkami910%Wygrana 3 bramkami i więcej2527%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe












