Sparta Węgorzyno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
76
51.7 %
46
31.29 %
25
17.01 %
Bramki zdobyte
379
średnia: 2.58
268
średnia: 1.82
Bramki stracone
268
średnia: 1.82
379
średnia: 2.58
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 147
143 z 147
11 z 147
136 z 147
31 z 147
116 z 147
53 z 147
94 z 147
87 z 147
60 z 147
108 z 147
39 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 6.8 % |
| 3:1 | 10 | 6.8 % |
| 2:2 | 8 | 5.44 % |
| 3:2 | 8 | 5.44 % |
| 1:3 | 8 | 5.44 % |
| 2:1 | 7 | 4.76 % |
| 1:2 | 7 | 4.76 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 4:1 | 6 | 4.08 % |
| 3:0 | 5 | 3.4 % |
| 4:0 | 5 | 3.4 % |
| 6:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:1 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| 3:3 | 3 | 2.04 % |
| 1:0 | 3 | 2.04 % |
| 2:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:3 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:4 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 6:1 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:2 | 2 | 1.36 % |
| 5:2 | 2 | 1.36 % |
| 2:6 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:6 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 7:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
| 11:2 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4536%Wygrana przynajmniej 1 bramką3024%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2217%Wygrana 3 bramkami i więcej2923%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















