Wrzos Wrześnica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
49.66 %
51
34.69 %
23
15.65 %
Bramki zdobyte
365
średnia: 2.48
275
średnia: 1.87
Bramki stracone
275
średnia: 1.87
365
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 147
144 z 147
14 z 147
133 z 147
29 z 147
118 z 147
52 z 147
95 z 147
89 z 147
58 z 147
108 z 147
39 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 11 | 7.48 % |
| 2:2 | 9 | 6.12 % |
| 4:0 | 9 | 6.12 % |
| 1:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:2 | 8 | 5.44 % |
| 3:0 | 8 | 5.44 % |
| 1:3 | 7 | 4.76 % |
| 1:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:2 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 0:1 | 5 | 3.4 % |
| 2:0 | 4 | 2.72 % |
| 1:5 | 4 | 2.72 % |
| 6:1 | 4 | 2.72 % |
| 0:0 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| 3:5 | 3 | 2.04 % |
| 4:1 | 3 | 2.04 % |
| 5:0 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:3 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:7 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 12:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5543%Wygrana przynajmniej 1 bramką2318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2520%Wygrana 3 bramkami i więcej2419%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















