Klasa B Ciechanów

Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
49.41 %
Zwycięstwa gości
33
38.82 %
Remisy
10
11.76 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
256
średnia: 3.01
Gości
228
średnia: 2.68

Bramki stracone

Gospodarzy
228
średnia: 2.68
Gości
256
średnia: 3.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 85
0.5
100%
85 z 85
1.18%
1 z 85
1.5
98.82%
84 z 85
8.24%
7 z 85
2.5
91.76%
78 z 85
28.24%
24 z 85
3.5
71.76%
61 z 85
38.82%
33 z 85
4.5
61.18%
52 z 85
50.59%
43 z 85
5.5
49.41%
42 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 10.59 %
2:2 4 4.71 %
1:5 4 4.71 %
1:2 3 3.53 %
3:2 3 3.53 %
0:3 3 3.53 %
1:4 3 3.53 %
4:1 3 3.53 %
2:5 3 3.53 %
1:1 2 2.35 %
3:3 2 2.35 %
4:4 2 2.35 %
0:2 2 2.35 %
2:0 2 2.35 %
3:1 2 2.35 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 2.35 %
2:4 2 2.35 %
3:0 2 2.35 %
5:2 2 2.35 %
4:0 2 2.35 %
5:1 2 2.35 %
2:6 2 2.35 %
0:8 2 2.35 %
0:1 1 1.18 %
2:3 1 1.18 %
4:3 1 1.18 %
3:4 1 1.18 %
5:4 1 1.18 %
1:3 1 1.18 %
3:6 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 1 1.18 %
3:7 1 1.18 %
8:4 1 1.18 %
1:6 1 1.18 %
2:7 1 1.18 %
7:2 1 1.18 %
8:3 1 1.18 %
6:0 1 1.18 %
1:7 1 1.18 %
7:1 1 1.18 %
8:2 1 1.18 %
9:3 1 1.18 %
8:1 1 1.18 %
10:2 1 1.18 %
15:1 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    20%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    34
    45%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 09
    14:00
    Tamka Dzierzgowo
    0
    3
    :
    Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
  • 10
    11:00
    Jutrzenka Unieck
    4
    4
    :
    GKS Świercze
  • 10
    15:00
    Wkra Sochocin
    4
    1
    :
    Żak Szreńsk
  • 10
    16:00
    Boruta Kuczbork
    2
    6
    :
    PAF II Płońsk