Klasa okręgowa śląska VI (Skoczów-Żywiec)

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska VI (Skoczów-Żywiec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
52.14 %
Zwycięstwa gości
40
28.57 %
Remisy
27
19.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
309
średnia: 2.21
Gości
228
średnia: 1.63

Bramki stracone

Gospodarzy
228
średnia: 1.63
Gości
309
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
4 z 140
0.5
97.14%
136 z 140
10.71%
15 z 140
1.5
89.29%
125 z 140
25.71%
36 z 140
2.5
74.29%
104 z 140
42.14%
59 z 140
3.5
57.86%
81 z 140
65.71%
92 z 140
4.5
34.29%
48 z 140
82.14%
115 z 140
5.5
17.86%
25 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 8.57 %
3:1 10 7.14 %
3:2 9 6.43 %
1:3 9 6.43 %
3:0 8 5.71 %
1:0 7 5 %
2:0 7 5 %
3:3 6 4.29 %
0:3 6 4.29 %
4:0 6 4.29 %
2:1 5 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 4 2.86 %
2:2 4 2.86 %
0:1 4 2.86 %
1:2 4 2.86 %
4:1 4 2.86 %
0:4 4 2.86 %
2:3 3 2.14 %
4:2 3 2.14 %
5:2 3 2.14 %
5:1 3 2.14 %
6:2 3 2.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 3 2.14 %
0:2 2 1.43 %
1:4 2 1.43 %
2:5 2 1.43 %
5:0 2 1.43 %
4:4 1 0.71 %
6:3 1 0.71 %
1:5 1 0.71 %
6:0 1 0.71 %
7:1 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe