Klasa B warmińsko-mazurska IV

Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
48.51 %
Zwycięstwa gości
32
31.68 %
Remisy
20
19.8 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
315
średnia: 3.12
Gości
229
średnia: 2.27

Bramki stracone

Gospodarzy
229
średnia: 2.27
Gości
315
średnia: 3.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.99%
1 z 101
0.5
99.01%
100 z 101
4.95%
5 z 101
1.5
95.05%
96 z 101
14.85%
15 z 101
2.5
85.15%
86 z 101
27.72%
28 z 101
3.5
72.28%
73 z 101
42.57%
43 z 101
4.5
57.43%
58 z 101
57.43%
58 z 101
5.5
42.57%
43 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 7 6.93 %
2:2 6 5.94 %
3:3 4 3.96 %
2:1 4 3.96 %
1:2 4 3.96 %
3:2 4 3.96 %
1:3 4 3.96 %
3:1 4 3.96 %
3:0 4 3.96 %
1:4 4 3.96 %
1:5 4 3.96 %
6:1 4 3.96 %
1:0 3 2.97 %
2:3 3 2.97 %
4:2 3 2.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 2 1.98 %
4:3 2 1.98 %
0:2 2 1.98 %
2:5 2 1.98 %
5:2 2 1.98 %
4:7 2 1.98 %
5:0 2 1.98 %
7:2 2 1.98 %
8:0 2 1.98 %
0:0 1 0.99 %
0:1 1 0.99 %
3:4 1 0.99 %
2:0 1 0.99 %
5:3 1 0.99 %
6:4 1 0.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 0.99 %
4:1 1 0.99 %
7:4 1 0.99 %
0:4 1 0.99 %
5:1 1 0.99 %
7:3 1 0.99 %
0:5 1 0.99 %
7:1 1 0.99 %
8:1 1 0.99 %
3:10 1 0.99 %
0:8 1 0.99 %
9:0 1 0.99 %
10:1 1 0.99 %
10:0 1 0.99 %
15:3 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    27%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    35%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe