Klasa okręgowa Sieradz (grupa III): rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
89
46.6 %
74
38.74 %
28
14.66 %
Bramki zdobyte
452
średnia: 2.37
354
średnia: 1.85
Bramki stracone
354
średnia: 1.85
452
średnia: 2.37
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 191
188 z 191
25 z 191
166 z 191
52 z 191
139 z 191
85 z 191
106 z 191
114 z 191
77 z 191
137 z 191
54 z 191
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 15 | 7.85 % |
| 1:2 | 14 | 7.33 % |
| 1:1 | 13 | 6.81 % |
| 2:1 | 11 | 5.76 % |
| 3:1 | 10 | 5.24 % |
| 2:2 | 8 | 4.19 % |
| 2:0 | 8 | 4.19 % |
| 1:0 | 7 | 3.66 % |
| 0:2 | 6 | 3.14 % |
| 4:2 | 6 | 3.14 % |
| 4:1 | 6 | 3.14 % |
| 2:3 | 5 | 2.62 % |
| 2:4 | 5 | 2.62 % |
| 3:0 | 5 | 2.62 % |
| 4:0 | 5 | 2.62 % |
| 5:0 | 5 | 2.62 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:1 | 5 | 2.62 % |
| 1:3 | 4 | 2.09 % |
| 3:5 | 4 | 2.09 % |
| 5:1 | 4 | 2.09 % |
| 0:0 | 3 | 1.57 % |
| 3:3 | 3 | 1.57 % |
| 3:2 | 3 | 1.57 % |
| 4:3 | 3 | 1.57 % |
| 0:3 | 3 | 1.57 % |
| 1:4 | 3 | 1.57 % |
| 7:2 | 3 | 1.57 % |
| 3:4 | 2 | 1.05 % |
| 0:4 | 2 | 1.05 % |
| 1:6 | 2 | 1.05 % |
| 8:0 | 2 | 1.05 % |
| 6:6 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.52 % |
| 5:2 | 1 | 0.52 % |
| 3:6 | 1 | 0.52 % |
| 7:3 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:7 | 1 | 0.52 % |
| 6:0 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 7:1 | 1 | 0.52 % |
| 1:7 | 1 | 0.52 % |
| 2:8 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 8:1 | 1 | 0.52 % |
| 10:0 | 1 | 0.52 % |
| 1:12 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6640%Wygrana przynajmniej 1 bramką3923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2917%Wygrana 3 bramkami i więcej3219%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















