4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 4. Liga | śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
133
52.57 %
Zwycięstwa gości
80
31.62 %
Remisy
40
15.81 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
518
średnia: 2.05
Gości
390
średnia: 1.54

Bramki stracone

Gospodarzy
390
średnia: 1.54
Gości
518
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.4%
1 z 253
0.5
99.6%
252 z 253
10.28%
26 z 253
1.5
89.72%
227 z 253
26.88%
68 z 253
2.5
73.12%
185 z 253
58.1%
147 z 253
3.5
41.9%
106 z 253
73.12%
185 z 253
4.5
26.88%
68 z 253
84.98%
215 z 253
5.5
15.02%
38 z 253

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 23 9.09 %
3:0 21 8.3 %
0:3 21 8.3 %
2:1 20 7.91 %
1:2 17 6.72 %
1:0 16 6.32 %
2:0 15 5.93 %
2:2 13 5.14 %
3:1 11 4.35 %
4:1 10 3.95 %
0:1 9 3.56 %
3:2 8 3.16 %
1:3 7 2.77 %
4:2 6 2.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 1.98 %
5:0 5 1.98 %
2:3 4 1.58 %
0:2 4 1.58 %
2:4 3 1.19 %
1:4 3 1.19 %
5:2 3 1.19 %
1:5 3 1.19 %
3:3 2 0.79 %
4:3 2 0.79 %
2:5 2 0.79 %
0:4 2 0.79 %
5:1 2 0.79 %
6:2 2 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.79 %
7:1 2 0.79 %
0:0 1 0.4 %
4:4 1 0.4 %
3:5 1 0.4 %
6:4 1 0.4 %
6:1 1 0.4 %
1:6 1 0.4 %
0:6 1 0.4 %
0:7 1 0.4 %
0:9 1 0.4 %
9:0 1 0.4 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    105
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Orzeł Łękawica i Znicz Kłobuck wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.