Klasa okręgowa wielkopolska VI: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska VI
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
99
49.75 %
Zwycięstwa gości
72
36.18 %
Remisy
28
14.07 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
429
średnia: 2.16
Gości
366
średnia: 1.84

Bramki stracone

Gospodarzy
366
średnia: 1.84
Gości
429
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.52%
7 z 199
0.5
96.48%
192 z 199
11.06%
22 z 199
1.5
88.94%
177 z 199
22.11%
44 z 199
2.5
77.89%
155 z 199
44.72%
89 z 199
3.5
55.28%
110 z 199
62.31%
124 z 199
4.5
37.69%
75 z 199
77.89%
155 z 199
5.5
22.11%
44 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 7.04 %
0:3 14 7.04 %
3:1 12 6.03 %
2:2 11 5.53 %
3:0 11 5.53 %
2:0 9 4.52 %
1:0 8 4.02 %
0:0 7 3.52 %
1:1 7 3.52 %
0:1 7 3.52 %
3:2 7 3.52 %
5:1 7 3.52 %
1:2 6 3.02 %
2:3 6 3.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 6 3.02 %
4:0 6 3.02 %
0:5 6 3.02 %
5:0 5 2.51 %
2:4 4 2.01 %
1:4 4 2.01 %
6:1 4 2.01 %
3:3 3 1.51 %
1:3 3 1.51 %
4:1 3 1.51 %
5:2 3 1.51 %
2:5 3 1.51 %
0:4 3 1.51 %
0:6 3 1.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 1.01 %
1:5 2 1.01 %
9:1 2 1.01 %
4:3 1 0.5 %
5:3 1 0.5 %
6:4 1 0.5 %
2:6 1 0.5 %
1:6 1 0.5 %
6:0 1 0.5 %
1:7 1 0.5 %
0:7 1 0.5 %
8:1 1 0.5 %
0:8 1 0.5 %
12:0 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    89
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Warta Krzymów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.