Liga okręgowa Tarnów II (Żabno-Tarnów): rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
64
43.54 %
55
37.41 %
28
19.05 %
Bramki zdobyte
291
średnia: 1.98
249
średnia: 1.69
Bramki stracone
249
średnia: 1.69
291
średnia: 1.98
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 147
142 z 147
21 z 147
126 z 147
45 z 147
102 z 147
81 z 147
66 z 147
101 z 147
46 z 147
117 z 147
30 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 13 | 8.84 % |
| 2:1 | 12 | 8.16 % |
| 2:2 | 10 | 6.8 % |
| 0:1 | 10 | 6.8 % |
| 2:0 | 10 | 6.8 % |
| 1:1 | 9 | 6.12 % |
| 3:0 | 8 | 5.44 % |
| 1:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:2 | 5 | 3.4 % |
| 1:5 | 5 | 3.4 % |
| 3:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:2 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:1 | 4 | 2.72 % |
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 2:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:1 | 3 | 2.04 % |
| 5:2 | 3 | 2.04 % |
| 5:0 | 3 | 2.04 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 6:2 | 2 | 1.36 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 4:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:0 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 8:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5746%Wygrana przynajmniej 1 bramką3629%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej1815%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















