Klasa okręgowa Rzeszów: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
92
46.46 %
78
39.39 %
28
14.14 %
Bramki zdobyte
451
średnia: 2.28
341
średnia: 1.72
Bramki stracone
341
średnia: 1.72
451
średnia: 2.28
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 198
192 z 198
18 z 198
180 z 198
53 z 198
145 z 198
101 z 198
97 z 198
131 z 198
67 z 198
150 z 198
48 z 198
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 15 | 7.58 % |
| 1:2 | 14 | 7.07 % |
| 3:0 | 14 | 7.07 % |
| 1:1 | 13 | 6.57 % |
| 0:3 | 12 | 6.06 % |
| 3:1 | 11 | 5.56 % |
| 2:1 | 8 | 4.04 % |
| 1:0 | 7 | 3.54 % |
| 2:0 | 7 | 3.54 % |
| 1:4 | 7 | 3.54 % |
| 0:0 | 6 | 3.03 % |
| 1:3 | 6 | 3.03 % |
| 4:2 | 6 | 3.03 % |
| 4:0 | 6 | 3.03 % |
| 0:1 | 5 | 2.53 % |
| 5:1 | 5 | 2.53 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 5 | 2.53 % |
| 2:2 | 4 | 2.02 % |
| 3:3 | 4 | 2.02 % |
| 5:0 | 4 | 2.02 % |
| 3:2 | 3 | 1.52 % |
| 2:3 | 3 | 1.52 % |
| 0:4 | 3 | 1.52 % |
| 6:1 | 3 | 1.52 % |
| 3:4 | 2 | 1.01 % |
| 2:4 | 2 | 1.01 % |
| 5:3 | 2 | 1.01 % |
| 7:0 | 2 | 1.01 % |
| 8:0 | 2 | 1.01 % |
| 4:4 | 1 | 0.51 % |
| 4:1 | 1 | 0.51 % |
| 5:2 | 1 | 0.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 1 | 0.51 % |
| 6:3 | 1 | 0.51 % |
| 1:5 | 1 | 0.51 % |
| 2:6 | 1 | 0.51 % |
| 7:3 | 1 | 0.51 % |
| 0:5 | 1 | 0.51 % |
| 1:6 | 1 | 0.51 % |
| 6:0 | 1 | 0.51 % |
| 0:6 | 1 | 0.51 % |
| 1:7 | 1 | 0.51 % |
| 1:8 | 1 | 0.51 % |
| 2:9 | 1 | 0.51 % |
| 11:0 | 1 | 0.51 % |
| 15:0 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8850%Wygrana przynajmniej 1 bramką3017%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2715%Wygrana 3 bramkami i więcej3118%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Głogovia Głogów Małopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















