Klasa A Wałbrzych III: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
85
42.71 %
92
46.23 %
22
11.06 %
Bramki zdobyte
523
średnia: 2.63
459
średnia: 2.31
Bramki stracone
459
średnia: 2.31
523
średnia: 2.63
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 199
198 z 199
10 z 199
189 z 199
39 z 199
160 z 199
67 z 199
132 z 199
96 z 199
103 z 199
128 z 199
71 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 5.03 % |
| 1:2 | 10 | 5.03 % |
| 2:3 | 10 | 5.03 % |
| 0:2 | 10 | 5.03 % |
| 2:0 | 9 | 4.52 % |
| 3:0 | 9 | 4.52 % |
| 3:1 | 8 | 4.02 % |
| 2:4 | 7 | 3.52 % |
| 2:2 | 6 | 3.02 % |
| 0:1 | 6 | 3.02 % |
| 3:2 | 6 | 3.02 % |
| 1:3 | 6 | 3.02 % |
| 4:1 | 6 | 3.02 % |
| 0:3 | 5 | 2.51 % |
| 4:0 | 5 | 2.51 % |
| 5:0 | 5 | 2.51 % |
| 3:3 | 4 | 2.01 % |
| 2:1 | 4 | 2.01 % |
| 0:4 | 4 | 2.01 % |
| 6:1 | 4 | 2.01 % |
| 1:0 | 3 | 1.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 3 | 1.51 % |
| 4:2 | 3 | 1.51 % |
| 3:5 | 3 | 1.51 % |
| 1:4 | 3 | 1.51 % |
| 1:5 | 3 | 1.51 % |
| 0:6 | 3 | 1.51 % |
| 0:7 | 3 | 1.51 % |
| 5:2 | 2 | 1.01 % |
| 2:5 | 2 | 1.01 % |
| 7:4 | 2 | 1.01 % |
| 0:5 | 2 | 1.01 % |
| 1:6 | 2 | 1.01 % |
| 6:0 | 2 | 1.01 % |
| 7:0 | 2 | 1.01 % |
| 8:0 | 2 | 1.01 % |
| 0:0 | 1 | 0.5 % |
| 4:4 | 1 | 0.5 % |
| 4:5 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 5:1 | 1 | 0.5 % |
| 2:6 | 1 | 0.5 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:2 | 1 | 0.5 % |
| 3:7 | 1 | 0.5 % |
| 4:8 | 1 | 0.5 % |
| 7:2 | 1 | 0.5 % |
| 2:7 | 1 | 0.5 % |
| 1:7 | 1 | 0.5 % |
| 7:1 | 1 | 0.5 % |
| 8:2 | 1 | 0.5 % |
| 1:8 | 1 | 0.5 % |
| 0:8 | 1 | 0.5 % |
| 2:10 | 1 | 0.5 % |
| 9:0 | 1 | 0.5 % |
| 1:10 | 1 | 0.5 % |
| 10:1 | 1 | 0.5 % |
| 11:2 | 1 | 0.5 % |
| 10:0 | 1 | 0.5 % |
| 11:0 | 1 | 0.5 % |
| 12:0 | 1 | 0.5 % |
| 15:1 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7643%Wygrana przynajmniej 1 bramką3419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2816%Wygrana 3 bramkami i więcej4022%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















