Klasa B Rzeszów V (Mielec): rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
55
43.65 %
51
40.48 %
20
15.87 %
Bramki zdobyte
254
średnia: 2.02
252
średnia: 2
Bramki stracone
252
średnia: 2
254
średnia: 2.02
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 126
121 z 126
11 z 126
115 z 126
29 z 126
97 z 126
55 z 126
71 z 126
76 z 126
50 z 126
98 z 126
28 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 12 | 9.52 % |
| 2:2 | 8 | 6.35 % |
| 0:2 | 8 | 6.35 % |
| 1:2 | 7 | 5.56 % |
| 2:3 | 6 | 4.76 % |
| 3:2 | 6 | 4.76 % |
| 1:3 | 6 | 4.76 % |
| 0:0 | 5 | 3.97 % |
| 1:1 | 5 | 3.97 % |
| 2:0 | 5 | 3.97 % |
| 4:2 | 5 | 3.97 % |
| 1:0 | 4 | 3.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 4 | 3.17 % |
| 0:3 | 4 | 3.17 % |
| 4:1 | 4 | 3.17 % |
| 1:4 | 4 | 3.17 % |
| 3:0 | 3 | 2.38 % |
| 6:1 | 3 | 2.38 % |
| 0:6 | 3 | 2.38 % |
| 3:3 | 2 | 1.59 % |
| 0:1 | 2 | 1.59 % |
| 2:4 | 2 | 1.59 % |
| 2:5 | 2 | 1.59 % |
| 4:0 | 2 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:0 | 2 | 1.59 % |
| 6:5 | 1 | 0.79 % |
| 4:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:4 | 1 | 0.79 % |
| 1:5 | 1 | 0.79 % |
| 2:6 | 1 | 0.79 % |
| 5:0 | 1 | 0.79 % |
| 0:5 | 1 | 0.79 % |
| 1:6 | 1 | 0.79 % |
| 2:7 | 1 | 0.79 % |
| 8:2 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4137%Wygrana przynajmniej 1 bramką3229%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1816%Wygrana 3 bramkami i więcej2018%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















