Klasa B Bielsko-Biała: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa B | Bielsko-Biała
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
48.3 %
Zwycięstwa gości
54
36.73 %
Remisy
22
14.97 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
392
średnia: 2.67
Gości
322
średnia: 2.19

Bramki stracone

Gospodarzy
322
średnia: 2.19
Gości
392
średnia: 2.67

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
5.44%
8 z 147
1.5
94.56%
139 z 147
15.65%
23 z 147
2.5
84.35%
124 z 147
31.97%
47 z 147
3.5
68.03%
100 z 147
51.7%
76 z 147
4.5
48.3%
71 z 147
67.35%
99 z 147
5.5
32.65%
48 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 6.8 %
0:3 10 6.8 %
3:0 9 6.12 %
3:1 8 5.44 %
4:1 6 4.08 %
4:0 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
3:3 5 3.4 %
1:0 5 3.4 %
2:3 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
2:0 5 3.4 %
1:5 5 3.4 %
3:2 4 2.72 %
1:4 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 2.72 %
1:2 3 2.04 %
4:2 3 2.04 %
0:4 3 2.04 %
0:7 3 2.04 %
7:0 3 2.04 %
0:1 2 1.36 %
2:1 2 1.36 %
3:4 2 1.36 %
1:3 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
5:0 2 1.36 %
7:1 2 1.36 %
8:1 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
11:0 2 1.36 %
0:12 2 1.36 %
13:0 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
4:4 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
7:4 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
10:1 1 0.68 %
0:14 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    65
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KS Międzyrzecze i Zapora II Wapienica wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.