Klasa B Częstochowa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa B | Częstochowa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
52.86 %
Zwycięstwa gości
26
37.14 %
Remisy
7
10 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
199
średnia: 2.84
Gości
135
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
135
średnia: 1.93
Gości
199
średnia: 2.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
2 z 70
0.5
97.14%
68 z 70
8.57%
6 z 70
1.5
91.43%
64 z 70
17.14%
12 z 70
2.5
82.86%
58 z 70
37.14%
26 z 70
3.5
62.86%
44 z 70
50%
35 z 70
4.5
50%
35 z 70
65.71%
46 z 70
5.5
34.29%
24 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 6 8.57 %
3:0 5 7.14 %
1:2 4 5.71 %
4:1 4 5.71 %
2:0 3 4.29 %
0:3 3 4.29 %
6:0 3 4.29 %
0:0 2 2.86 %
1:1 2 2.86 %
2:2 2 2.86 %
1:0 2 2.86 %
0:1 2 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 2 2.86 %
2:3 2 2.86 %
3:2 2 2.86 %
4:3 2 2.86 %
3:4 2 2.86 %
5:2 2 2.86 %
5:0 2 2.86 %
8:0 2 2.86 %
4:4 1 1.43 %
0:2 1 1.43 %
3:1 1 1.43 %
4:2 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 1.43 %
1:4 1 1.43 %
6:3 1 1.43 %
5:1 1 1.43 %
1:6 1 1.43 %
0:6 1 1.43 %
2:8 1 1.43 %
7:0 1 1.43 %
2:9 1 1.43 %
9:0 1 1.43 %
10:1 1 1.43 %
11:0 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    3
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe