Klasa A Chrzanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
47.14 %
Zwycięstwa gości
54
38.57 %
Remisy
20
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
350
średnia: 2.5
Gości
281
średnia: 2.01

Bramki stracone

Gospodarzy
281
średnia: 2.01
Gości
350
średnia: 2.5

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.14%
3 z 140
0.5
97.86%
137 z 140
7.14%
10 z 140
1.5
92.86%
130 z 140
18.57%
26 z 140
2.5
81.43%
114 z 140
32.14%
45 z 140
3.5
67.86%
95 z 140
57.14%
80 z 140
4.5
42.86%
60 z 140
71.43%
100 z 140
5.5
28.57%
40 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 13 9.29 %
1:3 10 7.14 %
1:1 8 5.71 %
2:2 8 5.71 %
2:1 7 5 %
0:1 5 3.57 %
0:2 5 3.57 %
3:0 5 3.57 %
4:1 5 3.57 %
2:3 4 2.86 %
0:3 4 2.86 %
1:4 4 2.86 %
4:0 4 2.86 %
0:0 3 2.14 %
1:2 3 2.14 %
2:0 3 2.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 2.14 %
5:2 3 2.14 %
5:1 3 2.14 %
5:0 3 2.14 %
0:6 3 2.14 %
1:0 2 1.43 %
3:2 2 1.43 %
4:3 2 1.43 %
4:2 2 1.43 %
1:5 2 1.43 %
0:5 2 1.43 %
6:1 2 1.43 %
1:6 2 1.43 %
0:8 2 1.43 %
3:3 1 0.71 %
3:4 1 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.71 %
3:5 1 0.71 %
2:5 1 0.71 %
6:3 1 0.71 %
6:2 1 0.71 %
6:0 1 0.71 %
7:0 1 0.71 %
1:8 1 0.71 %
8:0 1 0.71 %
9:0 1 0.71 %
10:1 1 0.71 %
11:2 1 0.71 %
10:0 1 0.71 %
11:0 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    24%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Górnik Siersza wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.