3. Liga grupa III: rozgrywki, tabela, statystyki

Zobacz jak radzą sobie zespoły z III Ligi grupy 3 – wyniki i tabela dostępne na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
115
40.78 %
Zwycięstwa gości
102
36.17 %
Remisy
65
23.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
468
średnia: 1.66
Gości
425
średnia: 1.51

Bramki stracone

Gospodarzy
425
średnia: 1.51
Gości
468
średnia: 1.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.96%
14 z 282
0.5
95.04%
268 z 282
18.09%
51 z 282
1.5
81.91%
231 z 282
34.04%
96 z 282
2.5
65.96%
186 z 282
63.48%
179 z 282
3.5
36.52%
103 z 282
80.5%
227 z 282
4.5
19.5%
55 z 282
91.13%
257 z 282
5.5
8.87%
25 z 282

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 32 11.35 %
1:1 28 9.93 %
1:0 22 7.8 %
2:1 22 7.8 %
2:2 19 6.74 %
3:0 17 6.03 %
0:1 15 5.32 %
0:0 14 4.96 %
0:3 12 4.26 %
3:2 10 3.55 %
3:1 10 3.55 %
1:3 10 3.55 %
2:0 9 3.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 8 2.84 %
5:0 7 2.48 %
0:4 6 2.13 %
2:3 4 1.42 %
1:4 4 1.42 %
3:3 3 1.06 %
4:1 3 1.06 %
4:0 3 1.06 %
3:4 2 0.71 %
4:2 2 0.71 %
2:4 2 0.71 %
1:5 2 0.71 %
5:1 2 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 0.71 %
7:2 2 0.71 %
0:7 2 0.71 %
5:5 1 0.35 %
5:4 1 0.35 %
5:2 1 0.35 %
6:3 1 0.35 %
6:2 1 0.35 %
1:6 1 0.35 %
6:0 1 0.35 %
7:0 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    119
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    71
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    7%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Stal Jasień wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.