Klasa B Wrocław VIII: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
55
50 %
45
40.91 %
10
9.09 %
Bramki zdobyte
349
średnia: 3.17
312
średnia: 2.84
Bramki stracone
312
średnia: 2.84
349
średnia: 3.17
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 110
109 z 110
2 z 110
108 z 110
7 z 110
103 z 110
20 z 110
90 z 110
39 z 110
71 z 110
54 z 110
56 z 110
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 6 | 5.45 % |
| 3:0 | 6 | 5.45 % |
| 5:1 | 6 | 5.45 % |
| 1:3 | 5 | 4.55 % |
| 1:4 | 5 | 4.55 % |
| 1:1 | 3 | 2.73 % |
| 2:2 | 3 | 2.73 % |
| 3:3 | 3 | 2.73 % |
| 3:2 | 3 | 2.73 % |
| 2:3 | 3 | 2.73 % |
| 4:2 | 3 | 2.73 % |
| 0:3 | 3 | 2.73 % |
| 0:4 | 3 | 2.73 % |
| 1:5 | 3 | 2.73 % |
| 7:2 | 3 | 2.73 % |
| 0:6 | 3 | 2.73 % |
| 7:1 | 3 | 2.73 % |
| 2:1 | 2 | 1.82 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 2 | 1.82 % |
| 2:4 | 2 | 1.82 % |
| 4:1 | 2 | 1.82 % |
| 4:0 | 2 | 1.82 % |
| 0:5 | 2 | 1.82 % |
| 6:1 | 2 | 1.82 % |
| 6:0 | 2 | 1.82 % |
| 8:1 | 2 | 1.82 % |
| 0:8 | 2 | 1.82 % |
| 0:9 | 2 | 1.82 % |
| 0:0 | 1 | 0.91 % |
| 0:1 | 1 | 0.91 % |
| 4:3 | 1 | 0.91 % |
| 5:4 | 1 | 0.91 % |
| 6:5 | 1 | 0.91 % |
| 0:2 | 1 | 0.91 % |
| 2:0 | 1 | 0.91 % |
| 5:3 | 1 | 0.91 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:3 | 1 | 0.91 % |
| 2:6 | 1 | 0.91 % |
| 1:7 | 1 | 0.91 % |
| 8:2 | 1 | 0.91 % |
| 7:0 | 1 | 0.91 % |
| 0:7 | 1 | 0.91 % |
| 2:9 | 1 | 0.91 % |
| 3:10 | 1 | 0.91 % |
| 1:9 | 1 | 0.91 % |
| 11:3 | 1 | 0.91 % |
| 9:0 | 1 | 0.91 % |
| 0:10 | 1 | 0.91 % |
| 10:0 | 1 | 0.91 % |
| 0:15 | 1 | 0.91 % |
| 15:0 | 1 | 0.91 % |
| 20:0 | 1 | 0.91 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3737%Wygrana przynajmniej 1 bramką1313%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1717%Wygrana 3 bramkami i więcej3434%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Błękitni Chwalimierz zostali wycofani z rozgrywek po 9. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.











