Klasa okręgowa Lublin: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
83
43.92 %
78
41.27 %
28
14.81 %
Bramki zdobyte
401
średnia: 2.12
397
średnia: 2.1
Bramki stracone
397
średnia: 2.1
401
średnia: 2.12
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 189
184 z 189
17 z 189
172 z 189
44 z 189
145 z 189
77 z 189
112 z 189
119 z 189
70 z 189
142 z 189
47 z 189
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 13 | 6.88 % |
| 2:1 | 12 | 6.35 % |
| 3:1 | 12 | 6.35 % |
| 1:1 | 10 | 5.29 % |
| 1:2 | 10 | 5.29 % |
| 0:2 | 10 | 5.29 % |
| 2:2 | 7 | 3.7 % |
| 1:0 | 7 | 3.7 % |
| 2:3 | 7 | 3.7 % |
| 2:0 | 7 | 3.7 % |
| 0:3 | 6 | 3.17 % |
| 0:0 | 5 | 2.65 % |
| 0:1 | 5 | 2.65 % |
| 3:0 | 5 | 2.65 % |
| 4:0 | 5 | 2.65 % |
| 0:4 | 5 | 2.65 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 5 | 2.65 % |
| 3:2 | 4 | 2.12 % |
| 4:1 | 4 | 2.12 % |
| 1:4 | 4 | 2.12 % |
| 5:1 | 4 | 2.12 % |
| 4:4 | 3 | 1.59 % |
| 4:3 | 3 | 1.59 % |
| 5:0 | 3 | 1.59 % |
| 3:3 | 2 | 1.06 % |
| 4:2 | 2 | 1.06 % |
| 2:4 | 2 | 1.06 % |
| 5:3 | 2 | 1.06 % |
| 5:2 | 2 | 1.06 % |
| 6:2 | 2 | 1.06 % |
| 8:2 | 2 | 1.06 % |
| 1:8 | 2 | 1.06 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:0 | 2 | 1.06 % |
| 5:5 | 1 | 0.53 % |
| 3:4 | 1 | 0.53 % |
| 5:4 | 1 | 0.53 % |
| 2:5 | 1 | 0.53 % |
| 9:6 | 1 | 0.53 % |
| 1:5 | 1 | 0.53 % |
| 2:6 | 1 | 0.53 % |
| 0:5 | 1 | 0.53 % |
| 1:6 | 1 | 0.53 % |
| 6:0 | 1 | 0.53 % |
| 7:1 | 1 | 0.53 % |
| 1:7 | 1 | 0.53 % |
| 7:0 | 1 | 0.53 % |
| 0:8 | 1 | 0.53 % |
| 0:9 | 1 | 0.53 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7042%Wygrana przynajmniej 1 bramką3823%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3119%Wygrana 3 bramkami i więcej2716%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Stal II Kraśnik wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.


















