Klasa B Opole I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa B | Opole I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
50.88 %
Zwycięstwa gości
46
40.35 %
Remisy
10
8.77 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
380
średnia: 3.33
Gości
332
średnia: 2.91

Bramki stracone

Gospodarzy
332
średnia: 2.91
Gości
380
średnia: 3.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 114
0.5
100%
114 z 114
3.51%
4 z 114
1.5
96.49%
110 z 114
5.26%
6 z 114
2.5
94.74%
108 z 114
23.68%
27 z 114
3.5
76.32%
87 z 114
30.7%
35 z 114
4.5
69.3%
79 z 114
48.25%
55 z 114
5.5
51.75%
59 z 114

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 12 10.53 %
1:4 5 4.39 %
4:1 5 4.39 %
2:2 4 3.51 %
3:3 4 3.51 %
2:1 4 3.51 %
0:3 4 3.51 %
5:0 4 3.51 %
1:6 4 3.51 %
3:2 3 2.63 %
3:4 3 2.63 %
1:3 3 2.63 %
5:2 3 2.63 %
6:0 3 2.63 %
0:1 2 1.75 %
1:0 2 1.75 %
4:2 2 1.75 %
2:4 2 1.75 %
0:5 2 1.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 1.75 %
1:7 2 1.75 %
0:7 2 1.75 %
1:8 2 1.75 %
1:10 2 1.75 %
1:1 1 0.88 %
4:4 1 0.88 %
1:2 1 0.88 %
2:3 1 0.88 %
2:0 1 0.88 %
3:1 1 0.88 %
4:6 1 0.88 %
3:6 1 0.88 %
8:5 1 0.88 %
5:1 1 0.88 %
6:2 1 0.88 %
7:3 1 0.88 %
3:7 1 0.88 %
6:1 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 1 0.88 %
3:8 1 0.88 %
7:1 1 0.88 %
2:8 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
9:2 1 0.88 %
9:1 1 0.88 %
9:0 1 0.88 %
10:1 1 0.88 %
10:0 1 0.88 %
0:10 1 0.88 %
0:11 1 0.88 %
12:1 1 0.88 %
1:12 1 0.88 %
12:0 1 0.88 %
13:1 1 0.88 %
0:13 1 0.88 %
19:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    42
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    39%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LZS Rożnów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.