Klasa C Zabrze: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
92
47.92 %
85
44.27 %
15
7.81 %
Bramki zdobyte
625
średnia: 3.26
528
średnia: 2.75
Bramki stracone
528
średnia: 2.75
625
średnia: 3.26
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 192
190 z 192
6 z 192
186 z 192
16 z 192
176 z 192
36 z 192
156 z 192
66 z 192
126 z 192
95 z 192
97 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 9 | 4.69 % |
| 0:3 | 8 | 4.17 % |
| 1:5 | 8 | 4.17 % |
| 3:1 | 7 | 3.65 % |
| 4:1 | 7 | 3.65 % |
| 0:4 | 7 | 3.65 % |
| 4:0 | 6 | 3.13 % |
| 1:1 | 5 | 2.6 % |
| 2:2 | 5 | 2.6 % |
| 1:3 | 5 | 2.6 % |
| 3:0 | 5 | 2.6 % |
| 2:5 | 5 | 2.6 % |
| 6:2 | 5 | 2.6 % |
| 0:5 | 5 | 2.6 % |
| 2:1 | 4 | 2.08 % |
| 3:2 | 4 | 2.08 % |
| 2:4 | 4 | 2.08 % |
| 4:2 | 4 | 2.08 % |
| 3:5 | 4 | 2.08 % |
| 5:1 | 4 | 2.08 % |
| 7:1 | 4 | 2.08 % |
| 1:0 | 3 | 1.56 % |
| 1:2 | 3 | 1.56 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 3 | 1.56 % |
| 0:2 | 3 | 1.56 % |
| 5:2 | 3 | 1.56 % |
| 7:2 | 3 | 1.56 % |
| 7:0 | 3 | 1.56 % |
| 0:9 | 3 | 1.56 % |
| 0:0 | 2 | 1.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.04 % |
| 2:0 | 2 | 1.04 % |
| 1:4 | 2 | 1.04 % |
| 3:6 | 2 | 1.04 % |
| 2:6 | 2 | 1.04 % |
| 5:0 | 2 | 1.04 % |
| 6:0 | 2 | 1.04 % |
| 1:8 | 2 | 1.04 % |
| 8:0 | 2 | 1.04 % |
| 9:0 | 2 | 1.04 % |
| 15:0 | 2 | 1.04 % |
| 4:4 | 1 | 0.52 % |
| 0:1 | 1 | 0.52 % |
| 5:4 | 1 | 0.52 % |
| 7:6 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 6:3 | 1 | 0.52 % |
| 3:7 | 1 | 0.52 % |
| 5:9 | 1 | 0.52 % |
| 1:6 | 1 | 0.52 % |
| 8:3 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 1:7 | 1 | 0.52 % |
| 2:8 | 1 | 0.52 % |
| 9:3 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 8:1 | 1 | 0.52 % |
| 9:2 | 1 | 0.52 % |
| 10:3 | 1 | 0.52 % |
| 9:1 | 1 | 0.52 % |
| 10:1 | 1 | 0.52 % |
| 0:10 | 1 | 0.52 % |
| 10:0 | 1 | 0.52 % |
| 0:11 | 1 | 0.52 % |
| 11:0 | 1 | 0.52 % |
| 1:13 | 1 | 0.52 % |
| 13:0 | 1 | 0.52 % |
| 19:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6637%Wygrana przynajmniej 1 bramką2715%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2514%Wygrana 3 bramkami i więcej6134%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














