Klasa okręgowa wielkopolska I: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
91
45.27 %
80
39.8 %
30
14.93 %
Bramki zdobyte
514
średnia: 2.56
423
średnia: 2.1
Bramki stracone
423
średnia: 2.1
514
średnia: 2.56
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 201
197 z 201
16 z 201
185 z 201
33 z 201
168 z 201
66 z 201
135 z 201
105 z 201
96 z 201
135 z 201
66 z 201
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 12 | 5.97 % |
| 1:2 | 12 | 5.97 % |
| 2:1 | 9 | 4.48 % |
| 2:3 | 8 | 3.98 % |
| 1:3 | 8 | 3.98 % |
| 4:1 | 8 | 3.98 % |
| 4:0 | 8 | 3.98 % |
| 1:1 | 7 | 3.48 % |
| 0:1 | 7 | 3.48 % |
| 3:2 | 7 | 3.48 % |
| 3:1 | 7 | 3.48 % |
| 0:3 | 7 | 3.48 % |
| 3:4 | 6 | 2.99 % |
| 1:0 | 5 | 2.49 % |
| 2:0 | 5 | 2.49 % |
| 0:2 | 5 | 2.49 % |
| 3:0 | 5 | 2.49 % |
| 5:1 | 5 | 2.49 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 4 | 1.99 % |
| 3:3 | 4 | 1.99 % |
| 2:4 | 4 | 1.99 % |
| 0:4 | 4 | 1.99 % |
| 5:0 | 4 | 1.99 % |
| 4:3 | 3 | 1.49 % |
| 1:4 | 3 | 1.49 % |
| 5:2 | 3 | 1.49 % |
| 1:5 | 3 | 1.49 % |
| 6:0 | 3 | 1.49 % |
| 0:6 | 3 | 1.49 % |
| 7:1 | 3 | 1.49 % |
| 5:5 | 2 | 1 % |
| 4:2 | 2 | 1 % |
| 5:3 | 2 | 1 % |
| 3:5 | 2 | 1 % |
| 7:2 | 2 | 1 % |
| 7:0 | 2 | 1 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:4 | 1 | 0.5 % |
| 4:5 | 1 | 0.5 % |
| 6:4 | 1 | 0.5 % |
| 2:5 | 1 | 0.5 % |
| 6:2 | 1 | 0.5 % |
| 2:6 | 1 | 0.5 % |
| 6:1 | 1 | 0.5 % |
| 1:6 | 1 | 0.5 % |
| 2:7 | 1 | 0.5 % |
| 1:7 | 1 | 0.5 % |
| 8:2 | 1 | 0.5 % |
| 8:1 | 1 | 0.5 % |
| 9:2 | 1 | 0.5 % |
| 2:9 | 1 | 0.5 % |
| 1:9 | 1 | 0.5 % |
| 9:0 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6336%Wygrana przynajmniej 1 bramką4727%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2615%Wygrana 3 bramkami i więcej3922%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















