Klasa B Wrocław IX: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław IX
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
45 %
Zwycięstwa gości
65
46.43 %
Remisy
12
8.57 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
563
średnia: 4.02
Gości
506
średnia: 3.61

Bramki stracone

Gospodarzy
506
średnia: 3.61
Gości
563
średnia: 4.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.43%
2 z 140
0.5
98.57%
138 z 140
3.57%
5 z 140
1.5
96.43%
135 z 140
6.43%
9 z 140
2.5
93.57%
131 z 140
15.71%
22 z 140
3.5
84.29%
118 z 140
27.14%
38 z 140
4.5
72.86%
102 z 140
37.86%
53 z 140
5.5
62.14%
87 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 6 4.29 %
2:2 5 3.57 %
4:3 4 2.86 %
1:4 4 2.86 %
4:0 4 2.86 %
1:6 4 2.86 %
11:0 4 2.86 %
0:1 3 2.14 %
1:2 3 2.14 %
2:1 3 2.14 %
3:2 3 2.14 %
1:3 3 2.14 %
2:4 3 2.14 %
4:6 3 2.14 %
4:1 3 2.14 %
2:5 3 2.14 %
5:1 3 2.14 %
0:0 2 1.43 %
1:1 2 1.43 %
3:3 2 1.43 %
2:3 2 1.43 %
4:5 2 1.43 %
0:2 2 1.43 %
3:1 2 1.43 %
5:2 2 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 2 1.43 %
1:5 2 1.43 %
6:2 2 1.43 %
2:6 2 1.43 %
0:5 2 1.43 %
6:1 2 1.43 %
6:0 2 1.43 %
0:6 2 1.43 %
7:1 2 1.43 %
7:0 2 1.43 %
1:9 2 1.43 %
9:0 2 1.43 %
1:10 2 1.43 %
11:1 2 1.43 %
14:0 2 1.43 %
4:4 1 0.71 %
3:5 1 0.71 %
0:3 1 0.71 %
6:3 1 0.71 %
3:7 1 0.71 %
5:0 1 0.71 %
7:2 1 0.71 %
8:3 1 0.71 %
4:9 1 0.71 %
1:7 1 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:8 1 0.71 %
3:9 1 0.71 %
1:8 1 0.71 %
9:2 1 0.71 %
2:9 1 0.71 %
10:1 1 0.71 %
0:10 1 0.71 %
0:11 1 0.71 %
12:1 1 0.71 %
1:12 1 0.71 %
13:1 1 0.71 %
0:13 1 0.71 %
13:0 1 0.71 %
1:14 1 0.71 %
0:14 1 0.71 %
3:17 1 0.71 %
0:15 1 0.71 %
2:17 1 0.71 %
16:0 1 0.71 %
17:0 1 0.71 %
2:23 1 0.71 %
24:3 1 0.71 %
29:1 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    56
    43%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe