Klasa B Wrocław I: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
60
42.55 %
62
43.97 %
19
13.48 %
Bramki zdobyte
426
średnia: 3.02
415
średnia: 2.94
Bramki stracone
415
średnia: 2.94
426
średnia: 3.02
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 141
140 z 141
5 z 141
136 z 141
11 z 141
130 z 141
35 z 141
106 z 141
49 z 141
92 z 141
67 z 141
74 z 141
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:3 | 9 | 6.38 % |
| 3:0 | 8 | 5.67 % |
| 3:3 | 7 | 4.96 % |
| 1:4 | 7 | 4.96 % |
| 2:3 | 6 | 4.26 % |
| 2:2 | 5 | 3.55 % |
| 2:4 | 5 | 3.55 % |
| 2:5 | 5 | 3.55 % |
| 1:1 | 4 | 2.84 % |
| 1:0 | 4 | 2.84 % |
| 1:2 | 4 | 2.84 % |
| 1:3 | 4 | 2.84 % |
| 4:2 | 4 | 2.84 % |
| 2:1 | 3 | 2.13 % |
| 4:3 | 3 | 2.13 % |
| 3:5 | 3 | 2.13 % |
| 8:0 | 3 | 2.13 % |
| 2:0 | 2 | 1.42 % |
| 3:1 | 2 | 1.42 % |
| 5:3 | 2 | 1.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 2 | 1.42 % |
| 6:3 | 2 | 1.42 % |
| 7:4 | 2 | 1.42 % |
| 4:0 | 2 | 1.42 % |
| 5:1 | 2 | 1.42 % |
| 5:0 | 2 | 1.42 % |
| 7:1 | 2 | 1.42 % |
| 2:8 | 2 | 1.42 % |
| 1:8 | 2 | 1.42 % |
| 9:2 | 2 | 1.42 % |
| 1:10 | 2 | 1.42 % |
| 0:11 | 2 | 1.42 % |
| 0:0 | 1 | 0.71 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:5 | 1 | 0.71 % |
| 3:2 | 1 | 0.71 % |
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:6 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:4 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:2 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 8:4 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:2 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 8:2 | 1 | 0.71 % |
| 3:9 | 1 | 0.71 % |
| 7:0 | 1 | 0.71 % |
| 8:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:8 | 1 | 0.71 % |
| 10:1 | 1 | 0.71 % |
| 18:2 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3831%Wygrana przynajmniej 1 bramką2117%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2016%Wygrana 3 bramkami i więcej4436%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Ruch Warzęgowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.












