4. Liga podlaska: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
111
45.49 %
94
38.52 %
39
15.98 %
Bramki zdobyte
597
średnia: 2.45
492
średnia: 2.02
Bramki stracone
492
średnia: 2.02
597
średnia: 2.45
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 244
239 z 244
15 z 244
229 z 244
55 z 244
189 z 244
90 z 244
154 z 244
132 z 244
112 z 244
169 z 244
75 z 244
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 16 | 6.56 % |
| 2:1 | 14 | 5.74 % |
| 0:2 | 14 | 5.74 % |
| 2:2 | 12 | 4.92 % |
| 1:3 | 11 | 4.51 % |
| 1:2 | 10 | 4.1 % |
| 2:0 | 10 | 4.1 % |
| 3:1 | 9 | 3.69 % |
| 1:4 | 8 | 3.28 % |
| 4:0 | 8 | 3.28 % |
| 3:0 | 7 | 2.87 % |
| 4:1 | 7 | 2.87 % |
| 5:0 | 7 | 2.87 % |
| 1:0 | 6 | 2.46 % |
| 3:2 | 6 | 2.46 % |
| 6:0 | 6 | 2.46 % |
| 0:7 | 6 | 2.46 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 5 | 2.05 % |
| 3:3 | 5 | 2.05 % |
| 2:5 | 5 | 2.05 % |
| 0:5 | 5 | 2.05 % |
| 0:1 | 4 | 1.64 % |
| 2:3 | 4 | 1.64 % |
| 3:4 | 4 | 1.64 % |
| 0:3 | 4 | 1.64 % |
| 5:1 | 4 | 1.64 % |
| 1:5 | 4 | 1.64 % |
| 7:0 | 4 | 1.64 % |
| 10:0 | 4 | 1.64 % |
| 4:2 | 3 | 1.23 % |
| 5:2 | 3 | 1.23 % |
| 1:6 | 3 | 1.23 % |
| 0:6 | 3 | 1.23 % |
| 3:5 | 2 | 0.82 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 2 | 0.82 % |
| 6:1 | 2 | 0.82 % |
| 7:1 | 2 | 0.82 % |
| 9:0 | 2 | 0.82 % |
| 5:5 | 1 | 0.41 % |
| 4:3 | 1 | 0.41 % |
| 2:4 | 1 | 0.41 % |
| 5:3 | 1 | 0.41 % |
| 6:3 | 1 | 0.41 % |
| 3:7 | 1 | 0.41 % |
| 7:2 | 1 | 0.41 % |
| 2:7 | 1 | 0.41 % |
| 8:1 | 1 | 0.41 % |
| 1:8 | 1 | 0.41 % |
| 8:0 | 1 | 0.41 % |
| 0:8 | 1 | 0.41 % |
| 9:1 | 1 | 0.41 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9947%Wygrana przynajmniej 1 bramką3919%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2713%Wygrana 3 bramkami i więcej4521%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe





















