Klasa B wielkopolska XI: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
48.94 %
60
42.55 %
12
8.51 %
Bramki zdobyte
409
średnia: 2.9
340
średnia: 2.41
Bramki stracone
340
średnia: 2.41
409
średnia: 2.9
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 141
139 z 141
6 z 141
135 z 141
17 z 141
124 z 141
43 z 141
98 z 141
62 z 141
79 z 141
78 z 141
63 z 141
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 12 | 8.51 % |
| 3:1 | 7 | 4.96 % |
| 2:4 | 7 | 4.96 % |
| 2:2 | 5 | 3.55 % |
| 2:1 | 5 | 3.55 % |
| 0:2 | 5 | 3.55 % |
| 0:3 | 5 | 3.55 % |
| 1:4 | 5 | 3.55 % |
| 1:5 | 5 | 3.55 % |
| 1:1 | 4 | 2.84 % |
| 1:2 | 4 | 2.84 % |
| 1:3 | 4 | 2.84 % |
| 5:1 | 4 | 2.84 % |
| 9:0 | 4 | 2.84 % |
| 2:3 | 3 | 2.13 % |
| 4:1 | 3 | 2.13 % |
| 6:2 | 3 | 2.13 % |
| 0:5 | 3 | 2.13 % |
| 1:6 | 3 | 2.13 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:0 | 3 | 2.13 % |
| 8:0 | 3 | 2.13 % |
| 0:0 | 2 | 1.42 % |
| 1:0 | 2 | 1.42 % |
| 0:1 | 2 | 1.42 % |
| 4:3 | 2 | 1.42 % |
| 2:0 | 2 | 1.42 % |
| 6:3 | 2 | 1.42 % |
| 0:4 | 2 | 1.42 % |
| 6:1 | 2 | 1.42 % |
| 0:6 | 2 | 1.42 % |
| 1:8 | 2 | 1.42 % |
| 3:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:2 | 1 | 0.71 % |
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:2 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 6:4 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 1 | 0.71 % |
| 4:0 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 5:0 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 8:3 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 9:3 | 1 | 0.71 % |
| 7:0 | 1 | 0.71 % |
| 9:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:9 | 1 | 0.71 % |
| 1:10 | 1 | 0.71 % |
| 10:0 | 1 | 0.71 % |
| 1:12 | 1 | 0.71 % |
| 15:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5340%Wygrana przynajmniej 1 bramką1713%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2116%Wygrana 3 bramkami i więcej4031%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Sparta Russów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.














