3. Liga grupa III: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
115
40.64 %
103
36.4 %
65
22.97 %
Bramki zdobyte
469
średnia: 1.66
427
średnia: 1.51
Bramki stracone
427
średnia: 1.51
469
średnia: 1.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej14 z 283
269 z 283
51 z 283
232 z 283
96 z 283
187 z 283
180 z 283
103 z 283
228 z 283
55 z 283
258 z 283
25 z 283
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 33 | 11.66 % |
| 1:1 | 28 | 9.89 % |
| 1:0 | 22 | 7.77 % |
| 2:1 | 22 | 7.77 % |
| 2:2 | 19 | 6.71 % |
| 3:0 | 17 | 6.01 % |
| 0:1 | 15 | 5.3 % |
| 0:0 | 14 | 4.95 % |
| 0:3 | 12 | 4.24 % |
| 3:2 | 10 | 3.53 % |
| 3:1 | 10 | 3.53 % |
| 1:3 | 10 | 3.53 % |
| 2:0 | 9 | 3.18 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 8 | 2.83 % |
| 5:0 | 7 | 2.47 % |
| 0:4 | 6 | 2.12 % |
| 2:3 | 4 | 1.41 % |
| 1:4 | 4 | 1.41 % |
| 3:3 | 3 | 1.06 % |
| 4:1 | 3 | 1.06 % |
| 4:0 | 3 | 1.06 % |
| 3:4 | 2 | 0.71 % |
| 4:2 | 2 | 0.71 % |
| 2:4 | 2 | 0.71 % |
| 1:5 | 2 | 0.71 % |
| 5:1 | 2 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 2 | 0.71 % |
| 7:2 | 2 | 0.71 % |
| 0:7 | 2 | 0.71 % |
| 5:5 | 1 | 0.35 % |
| 5:4 | 1 | 0.35 % |
| 5:2 | 1 | 0.35 % |
| 6:3 | 1 | 0.35 % |
| 6:2 | 1 | 0.35 % |
| 1:6 | 1 | 0.35 % |
| 6:0 | 1 | 0.35 % |
| 7:0 | 1 | 0.35 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11951%Wygrana przynajmniej 1 bramką7231%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2410%Wygrana 3 bramkami i więcej177%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Stal Jasień wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.





















