Klasa okręgowa opolska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa okręgowa | opolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
50 %
Zwycięstwa gości
35
39.77 %
Remisy
9
10.23 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
221
średnia: 2.51
Gości
182
średnia: 2.07

Bramki stracone

Gospodarzy
182
średnia: 2.07
Gości
221
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.41%
3 z 88
0.5
96.59%
85 z 88
10.23%
9 z 88
1.5
89.77%
79 z 88
21.59%
19 z 88
2.5
78.41%
69 z 88
37.5%
33 z 88
3.5
62.5%
55 z 88
52.27%
46 z 88
4.5
47.73%
42 z 88
69.32%
61 z 88
5.5
30.68%
27 z 88

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 7.95 %
4:1 6 6.82 %
0:1 5 5.68 %
2:3 5 5.68 %
3:1 5 5.68 %
1:1 4 4.55 %
4:3 4 4.55 %
2:0 4 4.55 %
4:0 4 4.55 %
0:0 3 3.41 %
1:3 3 3.41 %
4:2 3 3.41 %
0:3 3 3.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 2 2.27 %
0:2 2 2.27 %
3:0 2 2.27 %
5:2 2 2.27 %
5:1 2 2.27 %
0:7 2 2.27 %
2:2 1 1.14 %
3:3 1 1.14 %
1:0 1 1.14 %
3:2 1 1.14 %
5:3 1 1.14 %
3:5 1 1.14 %
6:4 1 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 1.14 %
0:5 1 1.14 %
5:0 1 1.14 %
1:6 1 1.14 %
8:3 1 1.14 %
3:8 1 1.14 %
0:6 1 1.14 %
6:0 1 1.14 %
7:0 1 1.14 %
2:9 1 1.14 %
9:2 1 1.14 %
0:9 1 1.14 %
11:0 1 1.14 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe