Klasa A Krosno II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa A | Krosno II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
55.71 %
Zwycięstwa gości
22
31.43 %
Remisy
9
12.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
173
średnia: 2.47
Gości
137
średnia: 1.96

Bramki stracone

Gospodarzy
137
średnia: 1.96
Gości
173
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.43%
1 z 70
0.5
98.57%
69 z 70
8.57%
6 z 70
1.5
91.43%
64 z 70
15.71%
11 z 70
2.5
84.29%
59 z 70
35.71%
25 z 70
3.5
64.29%
45 z 70
58.57%
41 z 70
4.5
41.43%
29 z 70
68.57%
48 z 70
5.5
31.43%
22 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 8.57 %
3:1 6 8.57 %
1:0 5 7.14 %
1:3 5 7.14 %
4:2 5 7.14 %
2:2 4 5.71 %
1:1 3 4.29 %
1:2 3 4.29 %
2:4 3 4.29 %
0:3 3 4.29 %
3:2 2 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 2.86 %
3:0 2 2.86 %
2:5 2 2.86 %
5:2 2 2.86 %
0:0 1 1.43 %
4:4 1 1.43 %
4:3 1 1.43 %
5:4 1 1.43 %
2:0 1 1.43 %
0:2 1 1.43 %
4:1 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 1.43 %
5:1 1 1.43 %
6:2 1 1.43 %
5:0 1 1.43 %
0:5 1 1.43 %
0:6 1 1.43 %
7:1 1 1.43 %
0:7 1 1.43 %
9:2 1 1.43 %
8:0 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    31%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe