Klasa okręgowa : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
46.84 %
Zwycięstwa gości
30
37.97 %
Remisy
12
15.19 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
195
średnia: 2.47
Gości
147
średnia: 1.86

Bramki stracone

Gospodarzy
147
średnia: 1.86
Gości
195
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 79
0.5
100%
79 z 79
8.86%
7 z 79
1.5
91.14%
72 z 79
22.78%
18 z 79
2.5
77.22%
61 z 79
49.37%
39 z 79
3.5
50.63%
40 z 79
65.82%
52 z 79
4.5
34.18%
27 z 79
77.22%
61 z 79
5.5
22.78%
18 z 79

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 6 7.59 %
2:1 6 7.59 %
2:0 6 7.59 %
0:3 6 7.59 %
3:0 6 7.59 %
1:0 5 6.33 %
1:1 4 5.06 %
2:3 4 5.06 %
1:2 3 3.8 %
1:5 3 3.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 3 3.8 %
3:3 2 2.53 %
0:1 2 2.53 %
3:1 2 2.53 %
1:4 2 2.53 %
0:4 2 2.53 %
4:0 2 2.53 %
5:1 2 2.53 %
1:6 2 2.53 %
3:4 1 1.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 1.27 %
0:2 1 1.27 %
1:3 1 1.27 %
3:5 1 1.27 %
2:5 1 1.27 %
5:8 1 1.27 %
6:1 1 1.27 %
8:3 1 1.27 %
13:0 1 1.27 %
24:0 1 1.27 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe