Klasa A Tychy: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa A | Tychy
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
30
42.86 %
Zwycięstwa gości
26
37.14 %
Remisy
14
20 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
155
średnia: 2.21
Gości
135
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
135
średnia: 1.93
Gości
155
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.43%
1 z 70
0.5
98.57%
69 z 70
7.14%
5 z 70
1.5
92.86%
65 z 70
22.86%
16 z 70
2.5
77.14%
54 z 70
44.29%
31 z 70
3.5
55.71%
39 z 70
57.14%
40 z 70
4.5
42.86%
30 z 70
77.14%
54 z 70
5.5
22.86%
16 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 8.57 %
1:2 6 8.57 %
2:1 6 8.57 %
2:2 4 5.71 %
2:3 4 5.71 %
3:3 3 4.29 %
3:2 3 4.29 %
2:0 3 4.29 %
1:4 3 4.29 %
0:1 2 2.86 %
1:0 2 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 2 2.86 %
0:2 2 2.86 %
3:1 2 2.86 %
2:4 2 2.86 %
3:0 2 2.86 %
6:2 2 2.86 %
0:5 2 2.86 %
6:0 2 2.86 %
0:0 1 1.43 %
3:4 1 1.43 %
1:3 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.43 %
0:3 1 1.43 %
4:1 1 1.43 %
0:4 1 1.43 %
4:0 1 1.43 %
7:3 1 1.43 %
5:0 1 1.43 %
1:6 1 1.43 %
9:2 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    39%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe