Klasa okręgowa wielkopolska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
38.75 %
Zwycięstwa gości
39
48.75 %
Remisy
10
12.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
167
średnia: 2.09
Gości
179
średnia: 2.24

Bramki stracone

Gospodarzy
179
średnia: 2.24
Gości
167
średnia: 2.09

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.25%
1 z 80
0.5
98.75%
79 z 80
8.75%
7 z 80
1.5
91.25%
73 z 80
25%
20 z 80
2.5
75%
60 z 80
41.25%
33 z 80
3.5
58.75%
47 z 80
58.75%
47 z 80
4.5
41.25%
33 z 80
68.75%
55 z 80
5.5
31.25%
25 z 80

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 8.75 %
1:1 5 6.25 %
0:2 5 6.25 %
2:4 5 6.25 %
1:5 5 6.25 %
0:1 4 5 %
2:1 4 5 %
2:2 3 3.75 %
2:0 3 3.75 %
1:3 3 3.75 %
3:1 3 3.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 3.75 %
4:0 3 3.75 %
1:0 2 2.5 %
3:2 2 2.5 %
3:0 2 2.5 %
1:4 2 2.5 %
3:6 2 2.5 %
0:4 2 2.5 %
6:1 2 2.5 %
0:0 1 1.25 %
3:3 1 1.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 1.25 %
4:3 1 1.25 %
6:5 1 1.25 %
4:2 1 1.25 %
4:6 1 1.25 %
6:4 1 1.25 %
2:5 1 1.25 %
6:3 1 1.25 %
7:2 1 1.25 %
6:0 1 1.25 %
0:6 1 1.25 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe