Klasa B Żary: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Żary
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
21
42.86 %
Zwycięstwa gości
19
38.78 %
Remisy
9
18.37 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
145
średnia: 2.96
Gości
122
średnia: 2.49

Bramki stracone

Gospodarzy
122
średnia: 2.49
Gości
145
średnia: 2.96

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 49
0.5
100%
49 z 49
0%
0 z 49
1.5
100%
49 z 49
6.12%
3 z 49
2.5
93.88%
46 z 49
18.37%
9 z 49
3.5
81.63%
40 z 49
42.86%
21 z 49
4.5
57.14%
28 z 49
57.14%
28 z 49
5.5
42.86%
21 z 49

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 4 8.16 %
3:1 3 6.12 %
8:1 3 6.12 %
1:1 2 4.08 %
4:4 2 4.08 %
1:2 2 4.08 %
2:1 2 4.08 %
2:3 2 4.08 %
1:3 2 4.08 %
4:2 2 4.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 2 4.08 %
1:4 2 4.08 %
4:0 2 4.08 %
5:1 2 4.08 %
5:0 2 4.08 %
3:3 1 2.04 %
3:4 1 2.04 %
4:3 1 2.04 %
0:2 1 2.04 %
2:5 1 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 2.04 %
0:4 1 2.04 %
1:5 1 2.04 %
0:5 1 2.04 %
1:6 1 2.04 %
7:1 1 2.04 %
9:3 1 2.04 %
7:0 1 2.04 %
1:8 1 2.04 %
1:9 1 2.04 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    10
    25%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    38%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe