Klasa B Warszawa III: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
25
45.45 %
Zwycięstwa gości
26
47.27 %
Remisy
4
7.27 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
167
średnia: 3.04
Gości
137
średnia: 2.49

Bramki stracone

Gospodarzy
137
średnia: 2.49
Gości
167
średnia: 3.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 55
0.5
100%
55 z 55
3.64%
2 z 55
1.5
96.36%
53 z 55
10.91%
6 z 55
2.5
89.09%
49 z 55
29.09%
16 z 55
3.5
70.91%
39 z 55
45.45%
25 z 55
4.5
54.55%
30 z 55
52.73%
29 z 55
5.5
47.27%
26 z 55

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 5 9.09 %
0:4 4 7.27 %
1:2 3 5.45 %
1:5 3 5.45 %
6:2 3 5.45 %
1:1 2 3.64 %
2:0 2 3.64 %
3:1 2 3.64 %
5:3 2 3.64 %
1:6 2 3.64 %
2:7 2 3.64 %
6:0 2 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 1 1.82 %
3:3 1 1.82 %
1:0 1 1.82 %
0:1 1 1.82 %
2:1 1 1.82 %
2:3 1 1.82 %
3:2 1 1.82 %
1:3 1 1.82 %
3:5 1 1.82 %
3:0 1 1.82 %
4:0 1 1.82 %
5:1 1 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 1 1.82 %
0:5 1 1.82 %
6:1 1 1.82 %
0:6 1 1.82 %
7:1 1 1.82 %
0:7 1 1.82 %
7:0 1 1.82 %
9:1 1 1.82 %
9:0 1 1.82 %
13:1 1 1.82 %
18:0 1 1.82 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    6
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe