Klasa B Opole X: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa B | Opole X
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
16
41.03 %
Zwycięstwa gości
19
48.72 %
Remisy
4
10.26 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
127
średnia: 3.26
Gości
94
średnia: 2.41

Bramki stracone

Gospodarzy
94
średnia: 2.41
Gości
127
średnia: 3.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.56%
1 z 39
0.5
97.44%
38 z 39
2.56%
1 z 39
1.5
97.44%
38 z 39
5.13%
2 z 39
2.5
94.87%
37 z 39
28.21%
11 z 39
3.5
71.79%
28 z 39
41.03%
16 z 39
4.5
58.97%
23 z 39
51.28%
20 z 39
5.5
48.72%
19 z 39

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 4 10.26 %
1:2 3 7.69 %
2:1 3 7.69 %
2:3 3 7.69 %
3:3 2 5.13 %
1:3 2 5.13 %
3:0 2 5.13 %
2:5 2 5.13 %
0:4 2 5.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 2.56 %
1:1 1 2.56 %
4:3 1 2.56 %
3:1 1 2.56 %
0:3 1 2.56 %
4:1 1 2.56 %
5:2 1 2.56 %
5:1 1 2.56 %
1:5 1 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 1 2.56 %
7:1 1 2.56 %
9:0 1 2.56 %
0:11 1 2.56 %
11:0 1 2.56 %
14:0 1 2.56 %
16:0 1 2.56 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    11
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    10
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LUKS Mańkowice wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Mecze z udziałem w/w drużyny zostały anulowane.