Klasa B wielkopolska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa B | wielkopolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
34
53.97 %
Zwycięstwa gości
24
38.1 %
Remisy
5
7.94 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
174
średnia: 2.76
Gości
154
średnia: 2.44

Bramki stracone

Gospodarzy
154
średnia: 2.44
Gości
174
średnia: 2.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 63
0.5
100%
63 z 63
4.76%
3 z 63
1.5
95.24%
60 z 63
12.7%
8 z 63
2.5
87.3%
55 z 63
28.57%
18 z 63
3.5
71.43%
45 z 63
41.27%
26 z 63
4.5
58.73%
37 z 63
58.73%
37 z 63
5.5
41.27%
26 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 5 7.94 %
2:1 4 6.35 %
2:3 4 6.35 %
1:0 3 4.76 %
1:2 3 4.76 %
0:2 3 4.76 %
3:0 3 4.76 %
5:2 3 4.76 %
2:2 2 3.17 %
4:3 2 3.17 %
4:5 2 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 2 3.17 %
2:4 2 3.17 %
4:1 2 3.17 %
2:5 2 3.17 %
4:0 2 3.17 %
6:2 2 3.17 %
0:7 2 3.17 %
1:1 1 1.59 %
3:3 1 1.59 %
4:4 1 1.59 %
6:5 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 1.59 %
1:3 1 1.59 %
4:2 1 1.59 %
3:5 1 1.59 %
3:6 1 1.59 %
0:4 1 1.59 %
5:1 1 1.59 %
1:5 1 1.59 %
6:1 1 1.59 %
2:7 1 1.59 %
10:3 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    26%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    36%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe