Klasa A Warszawa III: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
56.36 %
Zwycięstwa gości
18
32.73 %
Remisy
6
10.91 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
136
średnia: 2.47
Gości
107
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
107
średnia: 1.95
Gości
136
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.82%
1 z 55
0.5
98.18%
54 z 55
14.55%
8 z 55
1.5
85.45%
47 z 55
30.91%
17 z 55
2.5
69.09%
38 z 55
38.18%
21 z 55
3.5
61.82%
34 z 55
47.27%
26 z 55
4.5
52.73%
29 z 55
61.82%
34 z 55
5.5
38.18%
21 z 55

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 6 10.91 %
1:0 5 9.09 %
4:2 3 5.45 %
4:1 3 5.45 %
1:1 2 3.64 %
3:3 2 3.64 %
0:1 2 3.64 %
2:1 2 3.64 %
3:2 2 3.64 %
3:4 2 3.64 %
3:1 2 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 2 3.64 %
3:5 2 3.64 %
5:2 2 3.64 %
0:0 1 1.82 %
2:2 1 1.82 %
2:3 1 1.82 %
0:2 1 1.82 %
2:4 1 1.82 %
0:3 1 1.82 %
3:0 1 1.82 %
1:4 1 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 1.82 %
5:1 1 1.82 %
1:5 1 1.82 %
5:0 1 1.82 %
6:0 1 1.82 %
0:6 1 1.82 %
0:7 1 1.82 %
1:8 1 1.82 %
8:1 1 1.82 %
8:0 1 1.82 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe