Klasa A Opole III: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa A | Opole III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
45.83 %
Zwycięstwa gości
29
40.28 %
Remisy
10
13.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
182
średnia: 2.53
Gości
145
średnia: 2.01

Bramki stracone

Gospodarzy
145
średnia: 2.01
Gości
182
średnia: 2.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.39%
1 z 72
0.5
98.61%
71 z 72
4.17%
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
11.11%
8 z 72
2.5
88.89%
64 z 72
40.28%
29 z 72
3.5
59.72%
43 z 72
62.5%
45 z 72
4.5
37.5%
27 z 72
73.61%
53 z 72
5.5
26.39%
19 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 11.11 %
2:1 6 8.33 %
1:3 6 8.33 %
1:1 4 5.56 %
3:1 4 5.56 %
3:0 4 5.56 %
2:2 3 4.17 %
0:3 3 4.17 %
4:1 3 4.17 %
3:3 2 2.78 %
1:0 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 2.78 %
3:2 2 2.78 %
2:4 2 2.78 %
4:2 2 2.78 %
0:4 2 2.78 %
0:0 1 1.39 %
3:4 1 1.39 %
5:4 1 1.39 %
0:2 1 1.39 %
1:4 1 1.39 %
5:2 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 1.39 %
4:0 1 1.39 %
5:1 1 1.39 %
1:5 1 1.39 %
6:0 1 1.39 %
7:1 1 1.39 %
1:7 1 1.39 %
0:7 1 1.39 %
8:0 1 1.39 %
10:0 1 1.39 %
18:3 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    18
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    32%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe