Klasa okręgowa warmińsko-mazurska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
50 %
Zwycięstwa gości
31
35.23 %
Remisy
13
14.77 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
230
średnia: 2.61
Gości
184
średnia: 2.09

Bramki stracone

Gospodarzy
184
średnia: 2.09
Gości
230
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 88
0.5
100%
88 z 88
3.41%
3 z 88
1.5
96.59%
85 z 88
13.64%
12 z 88
2.5
86.36%
76 z 88
30.68%
27 z 88
3.5
69.32%
61 z 88
52.27%
46 z 88
4.5
47.73%
42 z 88
64.77%
57 z 88
5.5
35.23%
31 z 88

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 7.95 %
2:1 7 7.95 %
3:2 4 4.55 %
2:0 4 4.55 %
1:3 4 4.55 %
2:4 4 4.55 %
1:1 3 3.41 %
3:1 3 3.41 %
4:2 3 3.41 %
0:3 3 3.41 %
3:0 3 3.41 %
4:0 3 3.41 %
3:3 2 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 2.27 %
1:2 2 2.27 %
2:3 2 2.27 %
3:4 2 2.27 %
0:2 2 2.27 %
1:4 2 2.27 %
0:4 2 2.27 %
5:1 2 2.27 %
2:6 2 2.27 %
5:0 2 2.27 %
6:1 2 2.27 %
7:1 2 2.27 %
7:0 2 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 1.14 %
0:1 1 1.14 %
4:3 1 1.14 %
5:3 1 1.14 %
2:5 1 1.14 %
6:3 1 1.14 %
1:5 1 1.14 %
0:5 1 1.14 %
0:6 1 1.14 %
6:0 1 1.14 %
1:9 1 1.14 %
10:0 1 1.14 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe