3. Liga grupa I: rozgrywki, tabela, statystyki

Śledź III Ligę – grupa 1 z pełnym terminarzem i tabelą na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
39.25 %
Zwycięstwa gości
43
40.19 %
Remisy
22
20.56 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
201
średnia: 1.88
Gości
186
średnia: 1.74

Bramki stracone

Gospodarzy
186
średnia: 1.74
Gości
201
średnia: 1.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.8%
3 z 107
0.5
97.2%
104 z 107
12.15%
13 z 107
1.5
87.85%
94 z 107
33.64%
36 z 107
2.5
66.36%
71 z 107
54.21%
58 z 107
3.5
45.79%
49 z 107
68.22%
73 z 107
4.5
31.78%
34 z 107
85.05%
91 z 107
5.5
14.95%
16 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 11.21 %
1:2 10 9.35 %
2:1 9 8.41 %
0:2 9 8.41 %
2:2 6 5.61 %
1:0 5 4.67 %
0:1 5 4.67 %
2:3 5 4.67 %
1:3 5 4.67 %
3:2 4 3.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.74 %
0:0 3 2.8 %
4:3 3 2.8 %
1:4 3 2.8 %
4:0 3 2.8 %
3:4 2 1.87 %
2:0 2 1.87 %
4:2 2 1.87 %
3:0 2 1.87 %
5:1 2 1.87 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.87 %
3:3 1 0.93 %
2:4 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
0:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
6:3 1 0.93 %
7:4 1 0.93 %
0:4 1 0.93 %
2:7 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    38%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe