Klasa okręgowa warmińsko-mazurska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
55.68 %
Zwycięstwa gości
27
30.68 %
Remisy
12
13.64 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
230
średnia: 2.61
Gości
165
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
165
średnia: 1.88
Gości
230
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
2 z 88
0.5
97.73%
86 z 88
6.82%
6 z 88
1.5
93.18%
82 z 88
20.45%
18 z 88
2.5
79.55%
70 z 88
35.23%
31 z 88
3.5
64.77%
57 z 88
55.68%
49 z 88
4.5
44.32%
39 z 88
70.45%
62 z 88
5.5
29.55%
26 z 88

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 7 7.95 %
2:1 6 6.82 %
1:2 5 5.68 %
2:0 5 5.68 %
0:2 5 5.68 %
1:0 4 4.55 %
4:2 4 4.55 %
0:4 4 4.55 %
2:2 3 3.41 %
2:3 3 3.41 %
4:1 3 3.41 %
4:0 3 3.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 3 3.41 %
0:0 2 2.27 %
1:1 2 2.27 %
3:3 2 2.27 %
4:4 2 2.27 %
3:2 2 2.27 %
3:0 2 2.27 %
1:4 2 2.27 %
1:5 2 2.27 %
5:1 2 2.27 %
5:0 2 2.27 %
6:6 1 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 1.14 %
2:4 1 1.14 %
5:3 1 1.14 %
3:5 1 1.14 %
5:2 1 1.14 %
6:3 1 1.14 %
3:6 1 1.14 %
7:4 1 1.14 %
0:5 1 1.14 %
6:1 1 1.14 %
1:8 1 1.14 %
8:0 1 1.14 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe