4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 4. Liga | mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
38.89 %
Zwycięstwa gości
39
36.11 %
Remisy
27
25 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
190
średnia: 1.76
Gości
174
średnia: 1.61

Bramki stracone

Gospodarzy
174
średnia: 1.61
Gości
190
średnia: 1.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.56%
6 z 108
0.5
94.44%
102 z 108
22.22%
24 z 108
1.5
77.78%
84 z 108
35.19%
38 z 108
2.5
64.81%
70 z 108
54.63%
59 z 108
3.5
45.37%
49 z 108
73.15%
79 z 108
4.5
26.85%
29 z 108
82.41%
89 z 108
5.5
17.59%
19 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 13 12.04 %
2:2 11 10.19 %
1:1 8 7.41 %
2:1 7 6.48 %
3:0 7 6.48 %
0:0 6 5.56 %
1:0 5 4.63 %
1:2 5 4.63 %
4:2 4 3.7 %
2:3 3 2.78 %
0:2 3 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.78 %
3:1 3 2.78 %
4:1 3 2.78 %
3:3 2 1.85 %
3:2 2 1.85 %
1:3 2 1.85 %
0:3 2 1.85 %
1:4 2 1.85 %
0:4 2 1.85 %
4:0 2 1.85 %
0:7 2 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
2:4 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
3:5 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
1:5 1 0.93 %
5:1 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe