3. Liga grupa IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Aktualne informacje o rozgrywkach grupy 4 III Ligi, w tym terminarz i tabela, znajdziesz na stronie Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
47.41 %
Zwycięstwa gości
31
26.72 %
Remisy
30
25.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
195
średnia: 1.68
Gości
143
średnia: 1.23

Bramki stracone

Gospodarzy
143
średnia: 1.23
Gości
195
średnia: 1.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.9%
8 z 116
0.5
93.1%
108 z 116
23.28%
27 z 116
1.5
76.72%
89 z 116
43.97%
51 z 116
2.5
56.03%
65 z 116
66.38%
77 z 116
3.5
33.62%
39 z 116
83.62%
97 z 116
4.5
16.38%
19 z 116
91.38%
106 z 116
5.5
8.62%
10 z 116

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 13 11.21 %
1:1 12 10.34 %
2:1 12 10.34 %
2:2 9 7.76 %
0:0 8 6.9 %
1:2 8 6.9 %
0:1 6 5.17 %
2:0 6 5.17 %
0:2 6 5.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 4.31 %
1:3 4 3.45 %
4:2 4 3.45 %
3:0 4 3.45 %
3:1 3 2.59 %
4:0 3 2.59 %
0:3 2 1.72 %
3:3 1 0.86 %
2:3 1 0.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 1 0.86 %
3:4 1 0.86 %
5:4 1 0.86 %
1:4 1 0.86 %
2:5 1 0.86 %
5:2 1 0.86 %
0:4 1 0.86 %
6:2 1 0.86 %
5:0 1 0.86 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe