Klasa okręgowa Zamość: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
38
44.71 %
Zwycięstwa gości
38
44.71 %
Remisy
9
10.59 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
175
średnia: 2.06
Gości
168
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
168
średnia: 1.98
Gości
175
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.18%
1 z 85
0.5
98.82%
84 z 85
7.06%
6 z 85
1.5
92.94%
79 z 85
18.82%
16 z 85
2.5
81.18%
69 z 85
42.35%
36 z 85
3.5
57.65%
49 z 85
62.35%
53 z 85
4.5
37.65%
32 z 85
78.82%
67 z 85
5.5
21.18%
18 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 7 8.24 %
0:2 7 8.24 %
1:2 6 7.06 %
3:1 6 7.06 %
1:3 5 5.88 %
1:4 5 5.88 %
2:2 4 4.71 %
3:0 4 4.71 %
5:0 4 4.71 %
1:0 3 3.53 %
0:3 3 3.53 %
3:3 2 2.35 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 2.35 %
3:2 2 2.35 %
2:0 2 2.35 %
2:4 2 2.35 %
4:2 2 2.35 %
0:4 2 2.35 %
6:2 2 2.35 %
0:0 1 1.18 %
1:1 1 1.18 %
4:4 1 1.18 %
2:3 1 1.18 %
3:4 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 1.18 %
4:1 1 1.18 %
5:2 1 1.18 %
2:5 1 1.18 %
1:5 1 1.18 %
5:1 1 1.18 %
0:5 1 1.18 %
6:1 1 1.18 %
0:6 1 1.18 %
7:0 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe