4. Liga świętokrzyska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
44.44 %
Zwycięstwa gości
42
38.89 %
Remisy
18
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
214
średnia: 1.98
Gości
165
średnia: 1.53

Bramki stracone

Gospodarzy
165
średnia: 1.53
Gości
214
średnia: 1.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.78%
3 z 108
0.5
97.22%
105 z 108
18.52%
20 z 108
1.5
81.48%
88 z 108
36.11%
39 z 108
2.5
63.89%
69 z 108
54.63%
59 z 108
3.5
45.37%
49 z 108
70.37%
76 z 108
4.5
29.63%
32 z 108
83.33%
90 z 108
5.5
16.67%
18 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 10 9.26 %
1:2 8 7.41 %
2:0 8 7.41 %
1:1 7 6.48 %
1:0 7 6.48 %
0:3 6 5.56 %
2:2 5 4.63 %
2:3 5 4.63 %
3:1 5 4.63 %
0:2 4 3.7 %
1:3 4 3.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 3.7 %
0:0 3 2.78 %
2:1 3 2.78 %
3:2 3 2.78 %
3:0 3 2.78 %
1:4 3 2.78 %
4:0 3 2.78 %
3:3 2 1.85 %
4:1 2 1.85 %
6:0 2 1.85 %
4:4 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.93 %
5:4 1 0.93 %
4:2 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
2:6 1 0.93 %
5:0 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
8:2 1 0.93 %
8:1 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe