Klasa okręgowa wielkopolska V: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
37.21 %
Zwycięstwa gości
35
40.7 %
Remisy
19
22.09 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
177
średnia: 2.06
Gości
176
średnia: 2.05

Bramki stracone

Gospodarzy
176
średnia: 2.05
Gości
177
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.16%
1 z 86
0.5
98.84%
85 z 86
10.47%
9 z 86
1.5
89.53%
77 z 86
30.23%
26 z 86
2.5
69.77%
60 z 86
40.7%
35 z 86
3.5
59.3%
51 z 86
59.3%
51 z 86
4.5
40.7%
35 z 86
73.26%
63 z 86
5.5
26.74%
23 z 86

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 13.95 %
0:1 5 5.81 %
2:2 4 4.65 %
1:2 4 4.65 %
3:2 4 4.65 %
1:3 4 4.65 %
4:0 4 4.65 %
1:0 3 3.49 %
2:3 3 3.49 %
4:3 3 3.49 %
0:2 3 3.49 %
4:2 3 3.49 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 3.49 %
0:3 3 3.49 %
1:4 3 3.49 %
2:0 2 2.33 %
3:1 2 2.33 %
5:2 2 2.33 %
0:4 2 2.33 %
5:0 2 2.33 %
1:6 2 2.33 %
0:0 1 1.16 %
3:3 1 1.16 %
4:4 1 1.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 1 1.16 %
3:4 1 1.16 %
5:3 1 1.16 %
3:0 1 1.16 %
6:3 1 1.16 %
5:1 1 1.16 %
0:6 1 1.16 %
7:0 1 1.16 %
8:1 1 1.16 %
1:8 1 1.16 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe