Klasa okręgowa Biała Podlaska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa okręgowa | Biała Podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
41.18 %
Zwycięstwa gości
42
49.41 %
Remisy
8
9.41 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
197
średnia: 2.32
Gości
178
średnia: 2.09

Bramki stracone

Gospodarzy
178
średnia: 2.09
Gości
197
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.18%
1 z 85
0.5
98.82%
84 z 85
3.53%
3 z 85
1.5
96.47%
82 z 85
16.47%
14 z 85
2.5
83.53%
71 z 85
36.47%
31 z 85
3.5
63.53%
54 z 85
55.29%
47 z 85
4.5
44.71%
38 z 85
71.76%
61 z 85
5.5
28.24%
24 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 9.41 %
2:0 6 7.06 %
1:3 6 7.06 %
2:2 4 4.71 %
0:2 4 4.71 %
0:3 4 4.71 %
2:3 3 3.53 %
3:2 3 3.53 %
3:1 3 3.53 %
4:2 3 3.53 %
2:4 3 3.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 3 3.53 %
2:5 3 3.53 %
5:1 3 3.53 %
5:0 3 3.53 %
3:3 2 2.35 %
0:1 2 2.35 %
2:1 2 2.35 %
3:4 2 2.35 %
1:4 2 2.35 %
4:1 2 2.35 %
4:0 2 2.35 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 2.35 %
0:0 1 1.18 %
1:1 1 1.18 %
0:4 1 1.18 %
1:5 1 1.18 %
7:3 1 1.18 %
0:5 1 1.18 %
6:0 1 1.18 %
8:2 1 1.18 %
8:1 1 1.18 %
9:1 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe